Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Вплив міграційних процесів на ЄС: український контекст

Вплив міграційних процесів на ЄС: український контекст
Про міграційні процеси та політику країн ЄС говорили зі школярами та стуентами під час перегляду фільму "Тягар доказів" в центрі європейської інформації Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки. 30 листопада 2016 року мандрівний фестиваль документального кіно "DOCUDAYS" завітав до центру європейської інформації. Спільно з ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці" було організовано перегляд фільму "Тягар доказів" та дискусія з молодими людьми на тему міграційних процесів країн ЄС.
Фільм розповідаю про долю мігрантів в європейських країнах. Вони перетинали моря та ризикували життям, щоб нарешті дістатися фортеці Європи, лише щоб виявити, що найбільше випробування ще попереду. Фільм стежить за боротьбою двох шукачів притулку, поки вони борються за свою версію правди. Але як можна довести те, що не доводиться?
Школярі досить позитивно ставляться до допомоги переселенцям та вважають, що їм потрібно допомагати. Так, вони наводили власні приклади з життя школи, коли до них пішли вчитися вимушені переселенці з Криму та Донбасу. Вони сподіваються, що, коли Україна увійде у ЄС, то це сприятиме лише толерантному поводженню з іншими народами та глобальній співпраці.
Розділ: Переглядів: 249 | Розміщено: 1 грудня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :