Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Центри європейської інформації стануть осередками польського проекту «Teraz Wroclaw» в Україні

Центри європейської інформації стануть осередками польського проекту «Teraz Wroclaw» в Україні
Відтепер дізнатися більше про польське місто Вроцлав, а також можливості навчання у ньому можна у Центрі європейської інформації у Луцьку. http://www.teperwroclaw.pl

Це стане можливим завдяки тісній співпраці Центру із проектом «Teraz Wroclaw», що займається промоцією Вроцлава та його вищих навчальних закладів у Східній Європі.
http://www.teperwroclaw.pl

Що пропонують вроцлавські ВНЗ і проект «Teraz Wroclaw», як стати його учасником, чому Вроцлав називають містом зустрічей – про усе це можна буде дізнатися із інформаційних матеріалів, наданих проектом. У рамках співпраці із луцьким Центром європейської інформації плануються також зустрічі представників «Teraz Wroclaw» із школярами, вчителями польської мови, представниками громадських організацій.

Перша зустріч та презентація «Teraz Wroclaw» у Луцьку відбулася 10 червня 2009 року у Центрі європейської інформації із керівниками шкільних євроклубів.

- Ми починаємо створення таких своєрідних осередків саме із українських Центрів європейської інформації невипадково, - розповідає координатор проекту «Teraz Wroclaw» Алла Вітвіцька-Дудек. - По-перше, тому, що діяльність проекту cпочатку була спрямована на Україну, і до сьогодні традиційно найбільше зацікавлення проектом, можливістю здобути вищу освіту у Польщі залишається в українців. Для нас дуже важливо надати їм усю ту інформацію, яка їх цікавить. По-друге, така ініціатива йде і від самих Центрів європейської інформації, зокрема, у Луцьку, з яким починаємо співпрацю вже. На сьогодні такі центри функціонують практично у кожному обласному центрі України і є потужним джерелом інформації про Європу – діяльність різноманітних європейських організацій, економічні, культурні і освітні процеси, можливості навчання. Крім того, у таких центрах гуртуються молоді люди – цікаві, амбітні, активні. Саме для таких наших проект.

«Teraz Wroclaw» http://www.teperwroclaw.pl - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Інформаційний офіс проекту функціонує на базі Економічного університету у Вроцлаві.
«Teraz Wroclaw» презентує освітні пропозиції найкращих державних і приватних навчальних закладів Вроцлава, як-от:
• Вроцлавський університет;
• Вроцлавський технічний університет;
• Eкономічний університет у Вроцлаві;
• Вроцлавський природничий університет;
• Нижньосилезька вища школа;
• Вища банківська школа у Вроцлаві;
• Вища школа менеджменту «Edukacja»;
• Вища школа суспільної психології у Вроцлаві (SWPS).
В рамках проекту «Teraz Wroclaw» абітурієнтам пропонують два шляхи навчання – на платній основі, а також – за результатами конкурсу – безплатно. Щороку встановлюється певна квота безкоштовних місць для тих, хто має високі бали в атестаті, добре знає польську мову та пройде співбесіду.
Зацікавлені навчанням у Вроцлаві безкоштовно можуть отримати у бюро «Teraz Wroclaw» інформацію щодо вибору навчального закладу, процедури вступу, підготовки документів та ін. Асистенти проекту надають індивідуальні консультації телефоном, електронною поштою або ж особисто українською, російською, польською та англійською мовами.
Для тих, хто вже став студентом у вроцлавських навчальних закладах, проект«Teraz Wroclaw» організовує інтенсивний мовно-адаптаційний курс польської мови.
Нині за результатами діяльності проекту у Вроцлаві вже здобувають освіту майже 80 студентів із України, Білорусі, Молдови, Росії та Казахстану.
Розділ: Переглядів: 1545 | Розміщено: 27 березня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :