Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Центрі Європейської інформації дебатували про армію та безпеку європейської спільноти

В Центрі Європейської інформації дебатували про армію та безпеку європейської спільноти
12 квітня 2014 року в Центрі Європейської інформації в рамках «Днів Європи» відбулися студентські дебати « Створення єдиної армії в рамках Євросоюзу». Участь в них взяли студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ. Також долучилася до обговорення і студентська молодь Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. 12 квітня 2014 року в Центрі Європейської інформації в рамках «Днів Європи» відбулися студентські дебати « Створення єдиної армії в рамках Євросоюзу». Участь в них взяли студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ. Також долучилася до обговорення і студентська молодь Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.
На початку зустрічі модератор Антон Євтушок розповів про умови дебатування та наголосив, що тема була оголошена за дві години до початку.
Команда коледжу виступила за створення єдиної армії в рамках ЄС, тобто вона була пропозицією. Студенти ж СНУ відповідно – опозицією. Учасники обох команд навели чимало важливих аргументів на підтримку своєї позиції. Зокрема, Ульяницький Андрій з команди пропозиції наголосив на тому, що створення єдиної армії принесе велику користь ЄС, враховуючи в майбутньому створення великої двійки Російської федерації та Китаю. А Тарасюк Алла з команди опозиції зауважила, що НАТО виступає гарантом безпеки в Європі, тому про створення іншої армії не варто говорити.
«Крім того, у ЄС немає ресурсів для створення армії, – резюмувала вона.
У підсумку всі присутні підтримали команду опозиції СНУ. Модератор Антон Євтушок, маючи досвід у справі проведення та участі у дебатах, зробив кілька важливих зауважень доповідачам.
«Суть дебатів – це правильно наведені аргументи, вміння переконувати та посилатися на джерела, тобто закони, постанови, а не лише на непідтверджену інформацію в інтернеті. Дебати в Луцьку набирають своїх обертів. І найближчим часом турнір відбудеться у Східноєвропейському університеті, – розповів Антон.
Нагадаємо, що заходи в рамках «Днів Європи» в Центрі Європейської інформації відбуваються за участю ВОГО «Фундація розвитку громад» та ВДОУНБ імені Олени Пчілки.
14 травня 2014 року о 15 годині запрошуємо всіх також до участі в дебатах! Стосовно теми, то вона буде значно складнішою, аніж попередня і, звісно, стосуватиметься європейської спільноти.
Розділ: Новини Переглядів: 364 | Розміщено: 12 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :