Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Луцьку писали листи в підтримку людей, чиї права буди порушені

У Луцьку писали листи в підтримку людей, чиї права буди порушені
108414178_n.jpg (52.71 Kb)10 грудня у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки пройшов Всесвітній Марафон написання листів від «Amnesty International» на захист прав людини. Захід ініційовано Центром європейської інформації м. Луцька (ВОГО «Фундація розвитку громад»).

10 грудня у Міжнародний день прав людини кожен мав можливість прийти у Волинську ДОУНБ ім.. Олени Пчілки та підтримати тих, чиї права було порушено. Лучани, що взяли участь у марафоні підписували петиції в підтримку людей, чиї права були порушені, писали листи представникам влади (чи тому, хто має владу і повноваження змінити ситуацію), написати листа людині, чиї права були порушені.

10 грудня у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки пройшов Всесвітній Марафон написання листів від «Amnesty International» на захист прав людини. Захід ініційовано Центром європейської інформації м. Луцька (ВОГО «Фундація розвитку громад»).

10 грудня у Міжнародний день прав людини кожен мав можливість прийти у Волинську ДОУНБ ім.. Олени Пчілки та підтримати тих, чиї права було порушено. Лучани, що взяли участь у марафоні підписували петиції в підтримку людей, чиї права були порушені, писали листи представникам влади (чи тому, хто має владу і повноваження змінити ситуацію), написати листа людині, чиї права були порушені.

Серед тих, кого лучани підтримували Даніел Кінтеро (Вінісуела) закатований за участь у протесті, Мохаммеда ал-Рокен (Об'єднані Арабські Емірати) ув'язнений за правозахисну діяльність, Еркін Мусаєв (Узбекистан) засуджений після 3 несправедливих судів, Лю Пін (Китай) ув'язнена за боротьбу з корупцією в Китаї, вагітні жінки та дівчата в Мкхондо вмирають через те, що їм не надають відповідної медичної допомоги, жителі Бхопалу (Індія), що через 30 років після аварії на заводі пестицидів й досі шукають справедливості та страждають від витоку токсичного газу. У цьому переліку є й українці - учасниця «Євромайдану» Ірина Рабченюк та відомий український кінорежисер Олег Сенцов. Ірина була побита «Беркутом» 1 грудня 2013 року під час мирної демонстрації на Майдані Незалежності. Тепер вона не бачить на праве око. Пройшов рік, але винні у побитті Ірини Рабченюк та ще десятків інших мирних демонстрантів й досі не постали перед судом. Український кінорежисер, майдановець та учасник мирних акцій протесту проти російської окупації Криму Олег Сенцов разом з Олександром Кольченком, Геннадієм Афанасьєвим та Олексієм Чирнієм були затримані Федеральною Службою Безпеки РФ у Севастополі та вивезені до Москви. Там вони перебувають під вартою й досі – їх звинувачують у тероризмі. Там Олега та інших українських патріотів піддавали жорстоким катуванням, аби змусити зізнатися в організації терористичних актів. У зустрічі з українським консулом їм було відмовлено, пояснюючи це тим, що підсудні є громадянами Росії. Але ж насправді, незаконно затримані українці іншого громадянства не приймали та мають лише українські паспорти.

Більш детально дізнатися про тих, хто зараз в небезпеці та підписати петицію в їх підтримку можна на сайті http://marathon.amnesty.org.ua/.

«В багатьох країнах права людей порушуються. Активістів кидають до в'язниць за виявлення власної думки на мітингах чи в інтернеті, людей катують, позбавляють волі, не надають медичної допомоги тоді, коли вона потрібна тощо. Листи, підтримка небайдужих людей мають силу рятувати, бо є потужним інструментом тиску на владу в багатьох країнах світу, це змусить їх згадати про загальновизнані права кожної людини і вжити усіх необхідних дій для того, щоб люди могли жити спокійним життям» – говорить виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.
108414178_n.jpg (52.71 Kb)
Додатково:

«Amnesty International» – всесвітній рух, учасниками якого стали 7 млн. людей у всьому світі, що виступають на захист загальновизнаних прав кожної людини. Протягом півстоліття Amnesty International – найбільша у світі правозахисна організація, що відслідковує порушення та дає надію пригнобленим та забутим, а також невтомно домагається справедливості, використовуючи для цього все нові й нові можливості. Цього року громадська організація «Фундація розвитку громад» стала партнером «Amnesty International».
Розділ: Новини Переглядів: 576 | Розміщено: 17 грудня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :