Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Студентські демонстрації є каталізатором позитивних змін у державі»

«Студентські демонстрації є каталізатором позитивних змін у державі»
img_55245.jpg (22.88 Kb)Студентські дебати відбулися 18 листопада о 15:00 в приміщенні Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Організатор – луцький дебатний клуб «Інтелектуальна толока».
У грі взяли участь чотири команди зі Східноєвропейського національного університету. Переваги студентських демонстрацій як позитивного явища відстоювали команди Івана Сабова та Антона Чиснікова, Марини Мальчик та Віти Куманської. В опозиції виступили Антон Липянін та Іванна Антонюк, а також команда-переможець - Олена Козяр та Алла Тарасюк. Тепер переможці готуються до участі у Всеукраїнському турнірі з дебатів.
«Вибір теми гри був актуальним, оскільки вона відбувалась напередодні річниці подій Євромайдану. Досить часто лунають думки про те, чи варто було піднімати цей протест, який його результат і наскільки він об’єднав народ навколо спільної ідеї. Ці питання обговорили гравці. Зробивши екскурс в історію, показавши усі негативні та позитивні сторони світових революцій, студентських протестів на тлі доби ХХ століття, гравці змогли оцінити важливість подій в Україні», – говорить голова дебатного клубу Антон Євтушок.
Що ж до самої гри, враховуючи те, що клуб тільки розпочав свою діяльність у Луцьку (діє лише один місяць), гравці зуміли показати непоганий результат.
«Відчутний ріст учасників і в підборі аргументів, і у побудові промови. Адже гра в дебати – це вміння застосувати у виступі власні знання, поєднати ерудованість з навичками красномовства, харизму з ввічливістю та повагою до опонентів» , – зазначає голова клубу.
img_55242.jpg (135.2 Kb)Довідково:
Луцький міський дебатний клуб "Інтелектуальна толока" створений як нова платформа для надання можливості молоді міста розвивати свої ораторські здібності, вміння переконувати та правильно аргументувати та багато іншого. Клуб функціонує при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки. Очолює дебатний клуб – Антон Євтушок.
Розділ: Новини Переглядів: 579 | Розміщено: 18 листопада 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :