Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » КОНСТИТУЦІЯ В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ: 20 РОКІВ РОЗВИТКУ ТА МЕХАНІЗМИ ПОДАЛЬШИХ ЗМІН

КОНСТИТУЦІЯ В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ: 20 РОКІВ РОЗВИТКУ ТА МЕХАНІЗМИ ПОДАЛЬШИХ ЗМІН
Напередодні святкування 20-ї річниці Конституції України, 23 червня 2016 року Центр європейської інформації м. Луцька взяв участь у правовому колоквіуму. Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція – це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрями свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав і свобод громадян у суспільстві.
Двадцять років тому – 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України, першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
Сьогодні у суспільстві виникла необхідність внести зміни до Основного закону, які своїм змістом мають перекреслити авторитарне минуле і дати початок новій історії України. Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації реформи місцевого самоврядування.
В обговоренні взяли участь: Герасимик Микола Іванович – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області та учасники правового колоквіуму.
На заході представлено книжкову виставку «Історія української Конституції: етапи становлення та новітні процеси». Виставка включає такі розділи: «Україна: історія Конституції», «Становлення правової держави», «Конституційний процес в Україні: нові реалії, нові виклики».

img_0708.jpg (31.79 Kb)20160623_115625.jpg (45.91 Kb)img_0724.jpg (41.62 Kb)img_0725.jpg (36.3 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 224 | Розміщено: 27 червня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :