Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейська демократія в Україні?

Європейська демократія в Україні?
15 травня 2014 року в Тренінговому центрі ВДОУНБ імені Олени Пчілки дискутували про європейську демократію в Україні. Участь в дискусії взяли студенти, громадські діячі та працівники бібліотеки. Також долучилася Іванна Валюшко – головний спеціаліст Відділу європейської інтеграції Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації. 15 травня 2014 року в Тренінговому центрі ВДОУНБ імені Олени Пчілки дискутували про європейську демократію в Україні. Участь в дискусії взяли студенти, громадські діячі та працівники бібліотеки. Також долучилася Іванна Валюшко – головний спеціаліст Відділу європейської інтеграції Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації.
Після короткої розповіді про основні цінності та ознаки демократичного суспільства, модератор заходу Ірина Мусій надала слово Іванні Валюшко, яка розповіла про свою діяльність та наголосила на основних пріоритетах розвитку у 2014 році.
« Наш відділ займається реалізацією проектів. Одна з важливих програм – це програма прикордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна” 2007-2013 у рамках Європейського інструменту сусідства та партнерства. Також чимало ініціатив реалізовано за підтримки благодійного фонду Богдана Гаврилишина, – резюмувала держслужбовець.
Під час зустрічі обговорили події Євромайдану в Україні та їх роль для будівництва європейської демократії. Як зазначила студентка Луцького педагогічного коледжу Юлія Степащук, будувати справжню демократію в Україні можна тільки в умовах зміни системи. Інша ж молода активістка Світлана Патійчук в змінах країни вбачає зміни у свідомості людей.
За її словами, будувати Європу в Україні потрібно починаючи з себе, і тоді буде позитивний результат.
Важливу роль у побудові демократичного суспільства відіграє активна участь громадськості.
« Потрібно відстоювати свої позиції, брати активну участь у громадському житті, долучаючись до діяльності громадських організацій та підтримуючи громадські ініціативи. Потрібно бути активним членом громадських організацій, – на цьому наголосила громадська діячка Луцька Руслана Мельник.
Дискусію завершила Ірина Мусій словами про те, що на істотні зміни у країні нам потрібен час, але варто пам`ятати, що держава починається з кожного.
Нагадаємо, що захід відбувся в рамках «Днів Європи в Україні». Його фундаторами виступили ВОГО «Фундація розвитку громад» та ВДОУНБ імені Олени Пчілки.
Розділ: Новини Переглядів: 424 | Розміщено: 15 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :