Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » День молоді – шанс для громадського руху

День молоді – шанс для громадського руху
sdc1013.jpg (338.42 Kb)
23 червня у Волинській обласній державній адміністрації громадські організації та органи студентського самоврядування мали можливість обмінятися думками, розрекламувати свою діяльність та знайти своїх однодумців на Форумі молоді Волині, який відбувався до Дня молоді.

Форум організували управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинська обласна молодіжна громадська організація «Центр Ефективної Комунікації.

Фотопрезентація Форуму >>>


Центр Європейської інформації у м. Луцьку став учасником ярмарку – у форматі розміщення інформації на стендах, розповсюдження друкованих матеріалів, факт-листів.

Про роботу шкільних Євроклубів у Луцьку та обмін досвідом між українською та молоддю країн ЄС розповіла член організації «Центр європейської інформації» Юлія Шамрило. «Ми співпрацюємо зі студентством, шкільними євроклубами – люди самі цікавляться ЄС», – каже дівчина та розповідає, що на обласній Євроолімпіаді перемогла 25-а школа.


У свою чергу керівник шкільного євроклубу «Єврозоря» Ольга Струбицька повідомила, що вихованці 25-ї школи здобули 2-е місце на всеукраїнських змаганнях зі знань про Євроспільноту «Europa Nostra». «Ми зайняли друге місце після Львова, не дотягнули 0,7% до перемоги… Тому львів’яни, як переможці, і поїхали до Люксембургу», – розповідає освітянка, та каже, що урок про ЄС проходять у школі раз на тиждень, а життям ЄС більше цікавляться хлопці.

Разом з іншими організаціями Центр представив мультимедійну презентацію своєї діяльності. Цікавим було те, що громадські організації показувати фільми та відео-ролики про найважливіші проекти, такі як Акція «Серце до серця», «Європейські Дні добросусідства» та інші. Центр запрезентував фільм «Шкільний Європейський Клуб», відзнятий та змонтований самими Євроклубівцями.

Під час роботи круглого столу обговорювалися питання збільшення державної підтримки громадських організацій, розвиток студентського самоврядування, об’єднання зусиль благодійних організацій, широке висвітлення заходів у засобах масової інформації. В свою чергу громадські організації висловлювали пропозиції та свої проблеми.

Круглий стіл став діалогом між «третім сектором» та представниками влади. Адже на усіх заходах, які відбувались в рамках Форуму молоді Волині був присутній Олександр Курилюк - заступник голови Волинської облдержадміністрації. Як зазначив Ігор Дмитришин заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Діяльність «третього сектору» допомагає у вирішенні багатьох проблем, в тому числі соціального характеру. Влада Волині розуміє важливість роботи громадських організацій і надає їм всебічну підтримку».

Продовженням свята Дня молоді стане «Студенська республіка», яка розіб’є наметове містечко 26-27 червня при вході в парк ім. Лесі Українки. Під час фестивалю пройде брейн-ринг, конкурс краси «Перша леді Волині», святковий концерт гуртів «Фіолет» і «Давня казка» та інше.
Щиро вітаємо всіх з цим гарним святом – Днем молоді. Бажаємо бути завжди молодими в душі, незалежно від віку.

Колектив Центру Європейської Інформації у м. Луцьку
Розділ: Новини Переглядів: 1177 | Розміщено: 25 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :