Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Cемінар «Енергозбереження ЕU vs Енергозбереження UA»

Cемінар «Енергозбереження ЕU vs Енергозбереження UA»
16 травня 2014 року в читальному залі ВДОУНБ імені Олени Пчілки в рамках «Днів Європи» всі бажаючі взяли участь в семінарі «Енергозбереження ЕU vs Енергозбереження UA». 16 травня 2014 року в читальному залі ВДОУНБ імені Олени Пчілки в рамках «Днів Європи» всі бажаючі взяли участь в семінарі «Енергозбереження ЕU vs Енергозбереження UA».
На початку зустрічі керівник екопроекту ВОГО «Фундація розвитку громад» Катерина Бабінчук розповіла про використання енергозберігаючих технологій в країнах ЄС та зауважила, що найскладнішою ситуацією в Україні щодо ефективності використання енергії залишається ситуація справ у житлово-комунальному комплексі, де зношені теплові та водопостачальні станції працюють з низьким ККД і здійснюють постачання через такі ж зношені мережі. Вона також зауважила, що загострення проблем енергоресурсів і конкурентної боротьби та посилення зв`язку політики з економікою поставили питання енергетичної безпеки країн ЄС на рівень загальноєвропейського.
«Виходячи з важливості енергозбереження, ЄС у грудні 2005 року видав директиву, яка зобов`язувала усі країни альянсу розробити національні плани дій з підвищення енергоефективності. І такі поступові кроки сприяли розробці чіткого плану енергозбереження у Європі., – наголосила Катерина Бабінчук.
Спеціаліст з питання енергозбереження у Волинській області Костянтин Патракеєв детально розповів про те, як потрібно змінювати підхід до проблеми в Україні. За його словами, українці повинні :
перебудовувати будинки за системою ЄС,
приєднуватися до міжнародних програм і спільнот,
розробляти план моніторингу державних структур,
аналізувати отримані дані
впроваджувати енергозберігаючі технології.
Також Костянтин Патракеєв підкреслив, що є міські програми, які дозволяють реорганізувати енергетичні мережі за невеликі відсотки. Крім того, планується реконструкція тепломереж у Луцьку за рахунок гранту та кредиту від МБРР.
Розділ: Новини Переглядів: 456 | Розміщено: 16 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :