Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Дебати до Дня Європи

Дебати до Дня Європи
185800_12060419517945_5676880775396898083_n.jpg (73.39 Kb)16 травня молодь міста взяла участь у дебатах, присвячених тематиці європейських цінностей, в рамках Днів Європи в Луцьку. Тема звучала наступним чином: «Свобода слова - це свобода ненависті». Як ви вважаєте: демократія загалом та свобода слова зокрема – повинна надавати повну свободу у висловленнях та словах людей? Говорячи про свободу висловлень, в той же час, вимагаємо лише толерантного позиціювання чи все ж таки необхідно враховувати право людей на висловлення невдоволеності чи ненависті? Звісно, тема суперечлива, але чи задумувалися ВИ - що таке свобода слова для вас?
Основам дебатів учасників навчали досвідчені дебатери ГО "Брейншторм"
Організаторами заходів до Дня Європи в Луцьку виступили: Молодіжний центр Волині спільно із Центром європейської інформації міста Луцька, ГО "Брейншторм", «Луцька станиця «Національної скаутської організації України – Пласт» Пласт на Волині, Німецька служба академічних обмінів (DAAD).
Перегляд документальної стрічки відбувся з-за підтримки Кіноклубу „DocudaysUA“ при Волинсьській ДОУНБ імені Олени Пчілки.
Заходи проходять в рамках Всеукраїнської Акції "Відкриті Діалоги" до Дня Європи" і є частиною проекту "Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні". ЇЇ ініціює Молодіжна організація "СТАН" СТАН \ STAN art group в рамках конкурсу "Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах" за підтримки фонду "Відродження" та Європейського Союзу.

Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 383 | Розміщено: 18 травня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :