Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Перегляд документальної стрічки «Абетка»

Перегляд документальної стрічки «Абетка»
a.jpg (182.35 Kb)Що для Вас права людини? Чи завжди замислюємося ми про право людини на отримання базової освіти, про захист прав жінки, вимушених переселенців?
15 травня у Волинсьській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбувся перегляд та обговорення документальної стрічки «Абетка» (Країна:Німеччина Режисер: Мадлі Ляене). Стрічка розповіла історію африканської дівчини - Веле, котрій 17 років. Усе, чого вона прагне, – це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я, після довгих років громадянської війни в Ліберії означає крок до незалежності – подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього.
Фахову оцінку стрічці надали запрошенні експерти - Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини - Єлов Віталій Андрійович, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик, керівник Керівник євроклубу "Єврозоря" Луцької ЗОШ № 25– Ольга Струбицька.
На дискусії були представники різних поколінь,отож і точки зору відрізнялися . Особливо активною була дискусія щодо якості освіти в Україні.
Представник DAAD Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Андре Бьом презентував освітні можливості та стипендіальні програми для молодих людей у Німеччині та розповів про можливості вивченні мови та культури Німеччини у Центрі німецької мови м. Луцьк - Goethe-Institut.
Центр Європейської інформації у м. Луцьку який діє при Волинській ДОУНБ спільно із відділом міського абонементу у рамках відзначення дня Європи в Україна презентує книжкову виставку «Знайомтесь : німецька література». Так як 2017 рік оголошено роком німецької мови в Україні.
Перший розділ виставки представлений класичною німецькою літературою.
Тут є видання німецьких письменників у перекладі на українську, російську мову та мовою оригіналу.
У другому розділі зібрана література сучасних німецьких авторів.
З 90-х років минулого століття німецька література переживає справжній бум молодих авторів, що пов’зано насамперед з бурливим розвитком книжкового ринку та популяризації літератури.
Значна частина молодих письменників орієнтується на молодіжну субкультуру.
e.jpg (378.66 Kb)
b.jpg (160.56 Kb)

v.jpg (75.36 Kb)g.jpg (369.69 Kb)
Розділ: Новини, Анонси, Про нас, Галереї Переглядів: 588 | Розміщено: 16 травня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :