Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Еліза Ожешко. Бунтівна душа

Еліза Ожешко. Бунтівна душа
«Королева живого слова та морального неспокою», – під такою назвою у відділі документів іноземними мовами відбулася літературна година з нагоди 180-літнього ювілею Елізи Ожешко, відомої польської письменниці. risunok1.jpg (20.45 Kb)Окрім того, ведучі, провідні бібліотекарі відділу документів іноземними мовами Катерина Веремчук та Марія Лавренюк розповіли про зворушливу дружбу і листування Елізи Ожешко з Іваном Франком, яка увійшла в історію українсько-польських відносин блискучою сторінкою, адже була спрямована до високої мети спільної боротьби за високі ідеали людяності і справедливості.
img_2711.jpg (16.35 Kb) Читець – Ірина Солтис, головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу прочитала спогади про Елізу Ожешко польської письменниці Марії Конопницької, а також уривки з листування Елізи Ожешко та Івана Франка.
Голова польського товариства ім. Тадеуша Костюшка подякувала працівникам бібліотеки за змістовну і цікаву імпрезу. Наприкінці літературної години, усі мали змогу переглянути документальний фільм «Еліза Ожешко. Бунтівна душа», знятого польськими кінематографістами.
img_2717.jpg (13.65 Kb)
img_2730.jpg (16.62 Kb)
Розділ: Новини, Про нас Переглядів: 3819 | Розміщено: 6 червня 2021


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :