Центр європейської інформації в м. Луцьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » «Fort.Missia» 2-4 ЛИПНЯ 2010 року

«Fort.Missia» 2-4 ЛИПНЯ 2010 року
fm_01.jpg (20.88 Kb)

Вдруге на українсько-польському кордоні на залишках унікальних оборонних фортів Першої світової війни відбудеться міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Missia». Час проведення фестивалю: 2-4 липня 2010 року.

Місце: Українсько-Польське прикордоння, с. Поповичі неподалік пункту перетину кордону Шегині.
Фестиваль Безкоштовний.

На відвідувачів фестивалю чекатимуть: мистецькі проекти з України, Польщі, Росії, Чехії, Швеції, Гуцулії, Нідерландів, США, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, а також рок та фолк, театральні дійства, літературні читання, вогняні аеро-шоу на повітряних кулях, майстер-класи, галереї ремісників та ціла низка фестивальних атракцій на фоні мальовничої природи.

http://fortmissia.com/

На «Fort.Missia 2010»: тренінги для культурних менеджерів влаштує проект «ТРАНС-МІСІЯ»


За ініціативи Фонду «Транс Культура» (Люблін, Польща) у співпраці з об'єднанням «Вірменська – 35» (Львів, Україна), а також з об'єднанням „Interkunst” (Берлін, Німеччина) стартує проект «Транс- Місія», що стосується транскордонної співпраці поміж сусідніми спільнотами ( громадськістю) Польщі та України у галузі культури.

Проект «Транс-Місія» зосереджується на двох головних цілях: збільшення компетенції та кваліфікації осіб, які управляють культурою і реалізовують транскордонні проекти, а також збільшення участі недержавних (громадських) організацій в процесі творення суспільних проектів понад кордонами.

Реалізація проекту відбуватиметься у формі навчання з експертами і обміну досвідом з організаціями ЄС. Проект включає підготовку 15 бенефіціантів з України у галузях анімації культури, культурного менеджменту, а також отримання фінансових ресурсів на реалізацію проектів, створення стратегії дії і розвитку громадських організацій , що працюють в галузі культури.

Ініціюючою дією проекту буде студійний візит представників Фонду «Транс Культура» і об'єднання «Interkunst» під час фестивалю «Fort.Missia» в Україні 2- 4 липня 2010. На час фестивалю ми запрошуємо активістів і менеджерів культури зацікавлених транскордонною співпрацею до участі в дебатах і розмовах за «круглим столом».

Проект «Транс Місія» реалізовується за фінансової підтримки, наданої Норвегію з ресурсів Норвезького Фінансового Механізму, а також Міністерства Закордонних Справ РП у рамках Програми Транскордонного Партнерства.

Контакти: +380322444778, dzygainfo@gmail.com

http://fortmissia.com/
Розділ: Анонси Переглядів: 1089 | Розміщено: 26 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Луцьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :